Оренда самоскида без посередників

самоскид 30 тон Самоскид - дорога спецтехніка, без якої важко уявити автоперевезення сипучих вантажів.

Як же бути, якщо коштів на покупку нових машин немає, але їх наявність потрібно тут та зараз?

Краще рішення - оренда самоскида від Техрент UA.

Компанія пропонує вигідні розцінки на широкий спектр послуг. В особистому автопарку спецтехніки представлені вантажівки вантажопідйомністю 10 - 30 тон. Завдяки настільки значному вибору техніки замовник може підібрати оптимальне рішення для будь-яких типів перевезень:

 • вивезення сміття;
 • транспортування будівельних матеріалів;
 • перевезення будівельних конструкцій.

Оперативна недорога оренда самоскида - кращий варіант для водіїв неповного дня, плюс у випадку з одноразовими перевезеннями. Переконатися в рентабельності допоможуть фахівці компанії: менеджери швидко розрахують точну вартість оренди для того чи іншого завдання.

Сфера використання вантажівок дуже широка. Даний тип техніки незамінний для підприємств, діяльність яких пов'язана з регулярними автоперевезеннями та транспортуванням сипких вантажів. Фахівці завжди раді підібрати для замовника оптимальну модель спеціальної техніки по найпривабливішою ціною.

Самоскид в оренду недорого

Сьогодні оперативно замовити самоскид в оренду - найбільш вигідне рішення для вантажоперевезень в столиці й по Україні. Так ви економите особистий час та кошти, адже покупка спеціалізованої техніки не завжди буде доцільним вкладенням.

Звернувшись до послуг спеціалізованої організації, ви можете замовити машину під будь-які цілі:

 1. використання в рамках виконання земляних, сільськогосподарських, комунальних, будівельних та інших робіт;
 2. вивезення грунту, твердих побутових відходів;
 3. робота на кар'єрі.

Замовляти оренду самоскида в Києві простіше простого: досить зв'язатися з менеджером по вказаним номером або залишити заявку на сайті. Технічний фахівець зв'язується із замовником для узгодження всіх деталей замовлення.

Від клієнта вимагається мінімальна інформація:

 • бажана модель або вантажопідйомність;
 • обсяг вантажу, запланований до перевезення;
 • передбачуваний термін оренди.

При оренді самоскида компанія сьогодні надає додаткову послугу - його навантаження екскаватором. Будь-які супутні роботи обійдуться замовникам по найпривабливійший вартості.

В особистому парку спецтехніки компанії представлені сучасні, технічно справні автомобілі. Підприємство дбає про регулярну діагностиці і ремонті механізмів. Самоскиди мають ряд вагомих переваг: оренда самоскида

 1. найвища продуктивність;
 2. атестація технагляду;
 3. проходження технічного огляду та обслуговування згідно з регламентом, затвердженим виробником;
 4. оснащення допоміжними обладнанням, які розширюють функціональні можливості;
 5. відмінна маневреність.

Послуги самоскида з водієм

Орендувати автотранспорт для вантажоперевезень по Києву або по Україні - простіше простого, коли свої послуги самоскидів пропонує Техрент UA - готові надати в користування продуктивні, потужні, функціональні вантажівки для виконання робіт будь-якої складності. І це - лише деякі з переваг звернутися до послуг даного сервісу:

Вся документація оформляється з урахуванням побажань клієнта. Ціна за км, озвучена клієнту, залишається незмінною. Широкий модельний ряд самоскидів вантажопідйомністю від 10 до 30 тон. Співпраця оформляється договором, який чітко закріплює гарантії замовника. Завжди технічно виправлена техніка, повністю готова до експлуатації.

ЗАМОВЛЯЙТЕ самоскид в Києві БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ - оренда це вигідно.

Позвонить