Оренда екскаватора

екскаватор cat Український ринок будівельних послуг знаходиться на стадії свого активного розвитку. У зв'язку з цим, оренда екскаватора JCB VOLVO CAT БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ стає все більш популярною послугою.

Їй користуються приватні клієнти та представники великих організацій. Техніку часто залучають до виконання земляних робіт, оскільки вона дозволяє істотно знизити їх трудомісткість й підвищити продуктивність.

Придбання спецтехніки в особисте користування - вельми нерентабельне захід для малого бізнесу, оскільки не дозволяє окупити всіх понесених витрат. Особливо, якщо мова йде про разовий виконанні операцій на будмайданчику.

Виняток становлять лише великі підприємства, які забезпечені значними обсягами роботи чи планують інтенсивно експлуатувати обладнання.

Важливо - без застосування додаткового обладнання термін окупності витрат на придбання спеціальних будівельних механізмів складе не менше 3-4 років. Цей термін розрахований для випадків, коли підприємство набуває нові машини, правильно їх експлуатує плюс своєчасно обслуговує.

З огляду на перераховане вище, оренда екскаватора перетворюється в оптимальне рішення для приватних клієнтів й невеликих організацій.

Екскаватор в оренду

Замовлення послуги екскаватор в оренду здійснюється за телефонним дзвінком. Компанія Техрент UA має великий парк техніки, тому може запропонувати дешеве рішення для кожного конкретного випадку. Управління будівельною технікою здійснює професійний оператор, що володіє значним досвідом.

Ви можете скористатися послугою оренда гусеничного колісного полноповоротного екскаватора з гідромолотом Volvo Cat Jcb за найкращою ціною в Києві. Ми пропонуємо скористатися спецтехнікою, обсяг ковша якої налічує від 0,3 до 2,5 кубометрів.

Наша компанія надає послуги оренди спецтехніки в Києві та передмісті, сусідніх містах України. Оформлюйте заявку на виклик будівельного екскаватора навантажувача jcb з ковшем в будь-який час доби. Наші оператори негайно реагують на кожну заявку.

Послуги екскаватора

екскаватор atlas Ми представляємо одну з кращих компаній Києва з прокату колісної та гусенічної спецтехніки. Оформіть замовлення на землерийну техніку за кращою вартості, повідомивши менеджеру про характер, обсяги майбутніх робіт.

Допоможемо підібрати оптимальну модель машини з різною довжиною стріли за оптимальною вартістю.

Все обладнання регулярно піддається технічному обслуговуванню та ремонту, щоб при виконанні робіт на будмайданчику ви не зіткнулися навіть з мінімальними поломками вузлів. Оператор виїжджає на об'єкт до визначеного клієнтом часу, приступає до виконання операцій, незалежно від складності поставленого завдання.

Якщо плануєте замовляти міні екскаватор в Києві, зв'яжіться з нашими менеджерами для отримання попередньої консультації. Він розповість про специфіку вибору, використання різних навісних механізмів плюс розрахує вартість земляних робыт.

Вам досить вибрати оптимальну модель механізму й оформити договір, щоб замовники могли приступити до вирішення запланованих заходів на об'єкті. Оренда будівельної техніки - це зручно та вигідно. Пропонуємо переконатися в цьому особисто!

Якщо виникне службова необхідність - готові надати обладнання в цілодобову оренду на індивідуальних умовах, БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ. Кожен екземпляр техніки поставляється замовнику в повністю технічно справному стані, з повним баком, під керуванням висококваліфікованого оператора.

Вартість від 600 гривень за годину, ціна за зміну 8 годин на межах столиці від 5000 грн.

При виконанні кожного замовлення прагнемо зберегти оптимальне співвідношення якості послуг, що надаються та ціни.