Оренда спецтехніки екскаваторів

екскаватор Сучасний будівельний ринок в Києві знаходиться на стадії активного розвитку. Саме завдяки цьому оренда екскаватора та іншої спецтехніки стає все більш затребуваною серед приватних осіб і організацій.

Послуги будівельних організацій стають дедалі популярнішими, але далеко не кожна компанія може дозволити собі закупити та утримувати власний парк спецтехніки. Приватні особи стикаються з виконанням певних завдань на будмайданчику вкрай рідко, тому про покупку власного обладнання не може йти й мови. Компанія «Техрент UA» допоможе вирішити цю проблему з найменшими фінансовими втратами.

Оренда екскаватора стала доступною практично кожному клієнту. Підприємство «Техрент UA» має великий парк спецтехніки, що дозволяє підібрати підходящу модель обладнання для оперативного виконання складних маніпуляцій. Залежно від масштабів майбутніх робіт, механізм можна орендувати на добу або годинник. Це дозволяє виключити ймовірність простою машин, появи незапланованих витрат.

Оренда гідромолота

Наша компанія співпрацює з приватними клієнтами, будівельними організаціями та підрядниками. Для кожного замовника знаходимо найбільш вигідні умови взаємодії. На будівельному ринку сучасного Києва пропонуємо послуги в кращому співвідношенні якості сервісу, його вартості.

Послуга оренда гідромолота або іншої спецтехніки має на увазі передачу клієнту в користування техніки, що знаходиться під управлінням досвідченого і кваліфікованого оператора. Наш співробітник впорається з виконанням операцій будь-якої складності і гарантує високу якість проведення будівельних робіт. Подача спеціальної техніки до місця знаходження будмайданчика здійснюється в найкоротші терміни, оскільки заздалегідь вибираємо оптимальний маршрут пересування врахувуючи якость дорожнього покриття та реальної дорожньої обстановки.

Звернення в нашу компанію - це найкраще, що могло трапитися з вами при будівництві об'єкта. Якщо плануєте користуватися спецтехнікою протягом тривалого часу, то сьогодні запропонуємо вам вигідні знижки. Ми зацікавлені в підтримці довірчих відносин зі своїми постійними клієнтами, тому розробили спеціальну програму лояльності.

Оренда гідромолота за мінімальною ціною - одна з послуг, які надає в Києві компанія. Відкриті для співпраці з посередниками диспетчерами. Зв'яжіться з нашим менеджером для обговорення деталей пропозиції прямо зараз.

Вивіз сміття та послуги самоскидів

екскаватор-навантажувач jcb 3 cx
  • Ми маємо в своєму розпорядженні власним парком техніки, призначеним для виконання будівельних операцій, допомагає організувати вивезення сміття з місць його складування.
  • Ви можете замовити у нас самоскид в оренду плюс скористатися різним додатковим устаткуванням. Наприклад, встановити на екскаватор гідромолот і навантажувальні вила для ефективного виконання запланованих операцій.

Якщо потрібно проводити земляні роботи, то в якості додаткового навісного обладнання виступлять ковші різних розмірів. Грамотний підбір механізму дозволяє досягти максимальної продуктивності робіт в умовах будівельного майданчика.

Пропонуємо взяти самоскид для швидкого якісного вирішення поставлених перед вами завдань. У сучасному Києві ця спецтехніка вкрай затребувана через свою універсальність. Екскаватор з гідромолотом плюс самоскид, які знаходяться під керівництвом досвідчених акуратних операторів, перетворюються в опору і надію кожного виконроба.

Раді бачити в числі своїх клієнтів кожного, для кого важливі терміни та якість виконання земляних робіт. Замовляйте техніку за низькими цінами, скористайтеся послугою вивезення сміття, щоб отримати найкращий результат.

Гарна техніка не обов'язково повинна бути дорогою. Особливо, якщо ви берете її в оренду. Постійно, суворо стежимо за станом парку, регулярно проводимо ремонт та обслуговування машин, щоб зберегти їх функціональність довговічність.

Замовляйте послуги спецтехніки Ціна від 3900 гривень в Києві, техніка у нас в наявност. Пропонуємо орендувати гідромолот екскаватор навантажувач за ціною нижче ринкової.