Оренда екскаватора-навантажувача

екскаватор-навантажувач Для виконання земляних і навантажувальних робіт є універсальне і вигідне з економічної точки зору рішення - оренда екскаватора-навантажувача з оператором. Наша компанія веде свою діяльність в Києві вже довгі роки та встигла зарекомендувати себе виключно з кращого боку. Для постійних клієнтів у нас відмінні умови замовлення спеціальної техніки, знижки, регулярні акції.

Екскаватор-навантажувач є маневреної, самохідної установкою, що не вимагає використання низькорамного трала. Також він не потребує великого робочого простору. Екскаватор навантажувач може використовуватися при земляних роботах будь-якої складності.

Найбільш поширені моделі jcb, які мають два ковша, досить компактні та при цьому володіють відмінною прохідністю. Київ район область - зони обмеженого простору, ця умова вимагає, щоб техніка була максимально маневреною.

Екскаватор навантажувач в оренду

Переваги використання екскаватора навантажувача очевидні. Є можливість використання значного функціоналу, використовуючи всього лише одну одиницю техніки. Змінний ківш плюс різноманітність навісного обладнання важливий фактор при виконанні певних заходів:

 1. Риття котлованів траншей;
 2. Вирівнювання грунту;
 3. Подрібнення каменів та твердих матеріалів. Для цього є гідромолот;
 4. Вантажно-розвантажувальна робота;
 5. Розчищення території.

Всі ці заходи успішно реалізуються за допомогою техніки спеціального призначення. У тому випадку, якщо вам потрібен екскаватор навантажувач в оренду на невеликої або тривалий період часу, то ми готові розробити індивідуальну пропозицію після оцінки майбутнього обсягу робіт. Часом виникає термінова потреба у виконанні заходів, коли є лише лічені хвилини до настання плачевних результатів. На цей випадок у нас є технічний засіб, який прибуде до вас протягом години після отримання нами заявки.

Послуги екскаватора-навантажувача

Низька вартість за годину - не повинна вводити вас в оману. Ці послуги будуть виконані швидко, на належному рівні. Послуги екскаватора-навантажувача вкрай затребувані в столиці України. Ми виділяємося серед компаній, присутніх на даному ринку, завдяки позитивній репутації і ряду переваг, про які буде сказано більш докладно.

Розглянемо ключові переваги замовлення даної спецтехніки в нашій компанії: послуги

 1. Швидке реагування. З моменту надходження заявки в нашу диспетчерську службу і до прибуття спеціальної техніки на місце виклику пройде не більше години. Причому прибуття здійснюється безкоштовно в усі райони Києва.
 2. Цілодобовий режим роботи. Для нас немає свят вихідних, так як аварійна ситуація може статися в будь-який час доби, сезону року. Доставка в потрібне місце в зручний для вас час. Ви маєте можливість замовити наші послуги цілодобово.
 3. Оптимальна ціна. Надані послуги - це відмінний симбіоз високої якості і прийнятних цін. Вартість договірна в середньому становить від 5000 гривень.
 4. Ефективність виробництва. Для нас швидкість професіоналізм виконання роботи - основоположний принцип роботи. Не в наших інтересах затягувати процес реалізації комплексу робіт. Ми будемо виконувати завдання незалежно від складності.
 5. Наявність власного автопарку. Всі автотранспортні засоби перебувають в нашій власності. Ми не використовуємо посередників для роботи зі своїми клієнтами. Вся спецтехніка виходить на лінію у виправленому стані, тому вам не варто боятися, що при виконанні робіт вона вийде з ладу.
 6. Гарантія якості. Ми відповідаємо за те, що робимо. Підсумковий результат повинен повністю задовольняти потреби клієнтів.
 7. Допомога в прибиранні. У разі необхідності можемо надати самоскид, щоб було вивезено будівельне або побутове сміття.

В цілому дана послуга в Києві вкрай затребувана, користується заслуженою популярність. У всіх районах міста постійно ведеться будівництво або ремонт, що вимагає оперативного виконання земляних робіт. Використання CAT JCB 3 CX значно спрощує виконання багатьох видів робіт.

У нашій компанії працюють досвідчені фахівці, що володіють значним досвідом виконання завдань різної складності. Звертайтеся до нас за орендою JCB 3 CX, ми готові вирішити вашу проблему.

ЗАМОВЛЯЙТЕ послугу оренда екскаватора-навантажувача JCB ціна від 5000 гривень в Києві за зміну який присутній в наявності сьогодні у нас. Ми пропонуємо орендувати за ціною нижче столичної щоб оперативно виконувати земляні, демонтажні завдання.

Позвонить